استرداد جهیزیه

پرسش: من با همسرم تازه ازدواج کردم ولی دقیقا بعد از عروسی شرایطی پیش اومد که میخوام ازش طلاق بگیرم. وضعیت جهازیه من به چه صورته؟ میتونم همشو پس بگیرم؟ پاسخ: در خصوص جهيزيه قانون مدني ساكت است. زوجه تكليفي به تامين جهيزيه ندارد و حتي بر اساس ماده ۱۱۰۷ قانون مدني تامين اثاث منزل […]